Úvod » Individuální konzultace

Individuální konzultace

Individuální terapie

Krizová intervence

Koučovací sezení

Enneagramové interview

Individuální terapie

Přejete si sami sobě více porozumět?
Hledáte pro sebe možnosti vedoucí k větší svobodě a spokojenosti? 

Základem mého psychoterapeutického přístupu je opravdovost a otevřenost. Vztah mezi mnou a klientem/klientkou je pro mě prioritou – v bezpečném prostředí si totiž dovolíme otevřít všechna důležitá zákoutí své duše a životních témat.

 

Hledáte poznání své o-pravdovosti, kladete si otázky, na které nenalézáte odpověď, cítíte se dlouhodobě nespokojení nebo chcete porozumět sobě a svým motivům? Právě pro vás jsem tady.

 

Jsem psychoterapeutka ve výcviku, se zaměřením na systemickou a narativní terapii. Abych si byla jistá, že vám nabízím opravdu kvalitní službu, pravidelně svou práci konzultuji s nezávislým odborným supervizorem.

Jak to probíhá?

Na úvodní konzultaci se především seznámíme a domluvíme si vhodnou formu spolupráce – podle toho, s jakým cílem přicházíte. Zjistíme, zda si vyhovujeme a umíme si představit, že se na cestu poznávání vydáme společně. Pokud ano, setkáváme se už v pravidelných frekvencích, aby naše práce udržovala dynamiku. Individuální práce vyžaduje dlouhodobé setkávání.

 

V současné době všechny konzultace probíhají online a jednorázově vypisuji termíny pro osobní setkání v Praze.

Pravidelné konzultace: 1000–1500 Kč / 40–60 €

(Cenu za sezení si určíte sami – dle svých možností a vnímaného přínosu. Pro studenty a osoby v tísni je cena na domluvě.)

Krizová intervence

Potřebujete se zorientovat v krizové situaci? Nevíte si rady se silnými emocemi?

Hledáte pro sebe podporu a cestu, kudy dál? 

Jak to probíhá?

Všechno, co prožíváme, má svoji důležitost a pro každého je „krizovou situací“ něco jiného. Ať už se potřebujete především vypovídat, nebo hledáte cestu, jak z nepříjemných pocitů ven, a ptáte se sami sebe, co pro sebe můžete udělat – jsem tady pro vás.

 

Krizová intervence pomůže v případech, kdy si nevíte rady se silnými emocemi a potřebujete pomoct zorientovat se ve své intenzivní situaci. Přinese vám podporu a nasměrování, kudy dál.

Koučovací sezení

Cítíte se zacyklení a hledáte nové perspektivy náhledu pro svoje téma?
Přejete si něco změnit, co byste mohli aplikovat ihned do svého života?

Jak to probíhá?

Na úvodní konzultaci se především seznámíme a domluvíme si vhodnou formu spolupráce – podle toho, s jakým cílem přicházíte. Zjistíme, zda si vyhovujeme a umíme si představit, že se na cestu poznávání vydáme společně. 


Pokud ano, setkáváme se už
v pravidelných frekvencích, aby naše práce udržovala dynamiku. Individuální práce vyžaduje dlouhodobé setkávání.

V současné době všechny konzultace probíhají online a jednorázově vypisuji termíny pro osobní setkání v Praze.

Enneagramové interview

Znáte enneagram a potřebujete se více zorientovat ve své vlastní strategii?
A nebo enneagram neznáte a rádi byste dostali “do rukou” nástroj na cestě k sobě?

Jak to probíhá?

Jako certifikovaná lektorka Enneagramu dle standardů EPTP s vámi ráda projdu oblasti a témata vašeho života, skrze které objevíte svou životní strategii – tedy motivy, obranné mechanismy a zároveň kvality, které můžete dále rozvíjet a skrze ně růst.

 

Během hodinového hovoru vám budu klást otázky, díky kterým se společně dobereme výsledku a řekneme si doporučení na další kroky pro vaši cestu sebepoznání.

 

Enneagramové interview je zajímavé minimálně tím, že nabízí příležitost, jak si odpovědět na mnoho otázek a zamyslet se nad tím, „jak to v tuhle chvíli možná mám“.

Enneagram

Spojme se

Kontaktní formulář